Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Neden Eraka Kariyer Akademisi?

Neden Eraka Kariyer Akademisi?
Başarı Hikayeleri
Bilgi Almak İstiyorum
 • Eraka Kariyer Akademisi olarak, çağı yakalayabilen, kaliteli, nitelikli bir nesil yaratmak adına çıktığımız bu yolda geldiğimiz nokta bize en iyi olma yolunda ilham kaynağı olmuştur.

  Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek değişime kolaylıkla ayak uydurabilen yapımız itibariyle kişisel gelişim eğitimlerinden kurumsal gelişim eğitimlerine, dil eğitiminden, yurtdışı eğitimine; mesleki eğitimden hizmet içi eğitime kadar her türlü eğitim faaliyetlerini yüksek standartlarla sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca bugün geldiğimiz noktada küreselleşen dünyamızda artık bu tür eğitimlerin yerel bazlı değil, uluslararası ölçeklerde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. 

  1. Kurumumuz, ulusal ve uluslararası alanda verdiği sertifikalı eğitimler ile konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir.
  2. Kurumumuzdaki eğitim içeriklerinin tümü, sektör uzmanları, danışmanlar ve üst düzey yöneticiler tarafından sürekli güncellenmektedir. Eğitimler teorik bilginin yanı sıra tamamen uygulama eksenli olarak planlanmaktadır. Öğrencilerimize, kurumumuza adım attıkları andan  iş hayatına atılacakları sürece kadar “İş destek Atölyemiz” ücretsiz olarak destek vermektedir.
  3. Eğitim Tekrar Garantisi : Eğitimlere devam şartını sağlamış katılımcılar kendilerini yeterli görmedikleri takdirde almış oldukları eğitimi 6 ay içerisinde ücretsiz olarak bir daha alma hakkına sahiptirler. 
  4. Eğitim Meteryalleri ve Dökümanlar:  Eraka Kariyer Akademisi’nde katılımcılara eğitim süresinde verilen her türlü eğitim metaryeli ve eğitim setleri uzmanlarımız tarafından hazırlanmış ve sürekli güncellenmektedir.. Bu yayınlarla ek olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış ek ders materyalleri ve ders notları gibi eğitim kalitesini artıran yayınlar verilmektedir.
  5. Modern Ofis Sınıflar ve Teknolojik Altyapı : Tüm sınıflarımız kalabalık sınıfların dezavantajlarından arındırılmış maximum 12 kişilik olarak tasarlanmıştır. Eğitimler görsel yayın ve projeksiyon cihazları eşliğinde  gerçekleştirilmektedir.
  6. Sektör Uzmanlarından Oluşan Eğitmen Kadrosu:Geniş ve uzman bir eğitmen kadrosuna sahip olan Eraka Kariyer, eğitmenlerin seçiminden bireysel gelişimlerine kadar olan tüm süreçte toplam kalite sistemini uygulamaktadır Eraka Kariyer’in uzman eğitmen kadrosu ilgili sektörlerde en az 10 yıllık piyasa tecrübesine sahip, ilgili mesleki mevzuat ve uygulamalara hakimdir.
  7. Kariyer Planlama Koordinatörlüğü: Eraka, bu hedefi gerçekleştirebilmek için “Kariyer Planlama Koordinatörlüğü”nü kurmuştur. Bunun yanı sıra öğrencileri için hizmet verdiği şehirlerde kurmuş olduğu “İş Destek Atölyesi”  sayesinde gerek öğrencilerinin iş bulmalarına yardım edebilmek gerekse şirketlerin bu Atölye üzerinden kalifiye eleman bulmasına yardımcı olmaktadır.


 •  Akademi Kart
   Bilgisayar İşletmenliği
   On Parmak ( F Klavye )
   Hasta Kayıt Kabul - Tıbbi Sekreterlik
   Bilgisayarlı Muhasebe Finans Uzmanlığı
   Sosyal Güvenlik Uzmanlığı
   Dış Ticaret Uzmanlığı
   İnsan Kaynakları Uzmanlığı
   Satış & Pazarlama Uzmanlığı
   Grafik Tasarım Uzmanlığı
   Web Tasarım Uzmanlığı
   Bilgisayar Programlama Kursu
   Cad Tasarım & Teknik Çizim Uzmanlığı
   Medikal Muhasebe Kursu
   Medikal İngilizce Kursu
   Medikal İşaret Dili Kursu
   SPK Gayrımenkul Degerleme Kursu
   SPK Konut Degerleme Kursu
   SPK Lisanslama Düzey 1 Kursu
   Desen Tasarımı & Desinatörlük Kursu


WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al