Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Öğrenci Başarı Hikayeleri

Ayşe B…… – Hasta Kayıt Kabul / Hasta Kabul İşlemleri 

Sağlık Sektöründe çalışmaya karar verdiğimde yapacağım ilk işin bu alanla ilgili iyi bir eğitim almak olduğunu biliyordum. Sağlık sektöründe Kurumsal bir hastanede çalışmak isterseniz sertifikalı ve eğitimli adaylara öncelik verdiğini zaten biliyordum. Kısa bir araştırmadan sonra hastane ve sağlık kuruluşlarının eğitim aldığınız kurs merkezine de dikkat ettiğini anladım. Eraka Kariyer Merkezi’nin eğitim standartları beklentimin de üstünde olunca Hasta Kabul İşlemleri kursuna kayıt oldum.2 hafta sonra eğitimim tamamlanacak ve daha ben kursum bitmeden Denizli Özel ER-PA hastanesinde işe alındım. Aldığım eğitimler boyunca yardımlarını bizden esirgemeyen ve işe alınma sürecimde bana yardımcı olan tüm Eraka Kariyer ailesine teşekkür ediyorum. 


Fatma B…… – Hekim Asistanı / Hasta Kabul İşlemleri 

Hasta Kabul İşlemleri eğitimim bittikten kısa bir süre sonra Tülay Akkol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde  , Hekim Asistanı olarak işe başlamış olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Ailem ile birlikte araştırma yaptığım kurs merkezleri içinden pek çok alternatif arasından ben Eraka Kariyer’i seçtim, çalıştığım kurum da beni seçti. Gönül rahatlığıyla Eraka Kariyer’i herkese tavsiye ederim. Bu başarıyı elde etmem de emeği geçen sektör uzmanı eğitmenlerime ve kişisel gelişim eğitimleriyle iş bulma sürecimizi hızlandıran ve bizleri motive eden Kurum Müdürümüze sonsuz teşekkür ederim.


Mehmet Ali Y …… -Tıbbi Sekreter / Hasta Kabul İşlemleri

Askerden geldikten sonra işe arama sürecimde arkadaşlarımın tavsiyesiyle Eraka Kariyer Merkezi ile tanıştım. Eğitim danışmanları ile yaptığım görüşme esnasında bireysel özelliklerim ve yeteneklerime göre kariyer planlamamı yapan danışmanlar beni Hasta Kabul İşlemleri kursuna yönlendirdiler. 12 hafta süren uygulamalı ve zevkli bir eğitimden sonra iş destek çalışması ile yönlendirildiğim Denizli Özel ER-PA Sağlık Hastanesi’nde 2. mülakattan sonra iş teklifi aldım ve işe başladım.Kurum Müdürümüzün vermiş olduğu kişisel gelişim eğitimleriyle beraber kariyer planlamamda büyük adımlar atmama yardımcı olan tüm danışman ve eğitmenlerime teşekkür ediyorum. 


Ayşe K …… -Personel Özlük İşlemleri/ Sosyal Güvenlik Uzmanlığı 

9 Yılluk ön muhasebe deneyimim olmasına rağmen kendimi personel özlük işlemleri alanında daha da geliştirmek istiyordum. Eğitim alabileceğim kurs merkezlerini araştırırken karşıma çıkan alternatifler arasında kariyer hedeflerime uygun eğitim veren tek yerin Eraka Kariyer olduğunu çok da zorlanmadan anladım. Kayıt olduğum Sosyal Güvenlik Uzmanlığı uygulama eğitimimden çok kısa bir süre sonra,Denizli’de kurumsal bir firma olan Kop-Mer’de işe başladım.Ön Muhasebe elemanı olarak başladığım firmada şu an Sosyal Güvenlik Personeli olarak devam ediyorum. Derslerde uygulamalı olarak öğrettikleri tüm evrakları şu an çalıştığım departmanda kolaylıkla yapabilmemi sağlayan tüm uzman eğitmenlerime ve Eraka Kariyer’e teşekkür ediyorum. 


Özlem T …… -Tıbbi Sekreter/ Hasta Kabul İşlemleri 

İş dünyasında sahip olduğum bilgi birikimini profesyonel bir eğitim ile birleştirmeye karar verdim. Uzun bir araştırma sürecinden sonra sektördeki en iyi eğitim kurumunun Eraka Kariyer olduğunu anladım ve Hasta Kabul İşlemleri eğitimine kayıt oldum. Alanlarında uzman eğitmenlerle hiçbir ekipman sıkıntısı yaşamadan eğitim sürecimi tamamladım. Eğitimim süresince birçok iş görüşmesine gittim, birçok iş teklifi aldım. Şu an ODAK TIP MERKEZİ‘nde çalışıyorum. Aldığım eğitimin faydalarını hemen her gün görüyorum. Bu nedenle bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese Eraka Kariyer’i tavsiye ettim ve ediyorum.”


Suna Ç …… -Tıbbi Sekreter/ Hasta Kabul İşlemleri

Eğitim sırasında hem hocalarımızın bilgi seviyesi hem de verilen yayınların içeriği fazlasıyla doyurucuydu. Ayrıca katıldığımız seminerler ve yoğun olarak verilen Bilgisayar eğitimleri kursun kalitesini daha da üst seviyelere çıkardı. Tıbbi Sekreter olarak çalışmak istiyorsanız Bilgisayar bilginizin çok iyi olması gerektiğini unutmayın. Bunu yaptığım iş görüşmelerimde hocalarımın aynen söylediği gibi olduğunu gördüm.Şu an özel bir muayenede Doktor yanında Hasta Kayıt ve Kabul İşlemleri yapıyorum. Ayrıca vermiş olduğu danışmanlık hizmetiyle işimi bulmama yardımcı olan Eraka Kariyer Merkezi’ne teşekkür ederim.


Selçuk A …… -Tıbbi Sekreter/ Hasta Kayıt Kabul 

Zaten bir devlet kurumunda hasta kayıt kabul olarak çalışmaktaydım. Ancak yeni bir yasa ile sertifikalı olmamız gerektiği söylendi. Eraka Kariyer ile bu vesileyle tanıştım. Kursa yazıldım, MEB onaylı sertifikamı kısa sürede alarak taşeron firmama verdim. Başhekimin kontrolünde sertifikası olmayan arkadaşlar bir ay içerisinde maalesef işten çıkarıldı. İşimi bana geri kazandıran kursuma ne kadar teşekkür etsem azdır.


Aysel S……- Hasta Kabul İşlemleri / Tıbbi Sekreter

Bir süre İşsizlik dönemi yaşadıktan sonra Hasta Kayıt Kabul mesleğinden haberdar oldum. Eraka Kariyer’de eğitim alıp çalışmaya başlayanları gördükten sonra kendi isteğimle gidip kayıt oldum. Bana inanılmaz katkısı oldu bu eğitimin. Eğitimim biter bitmez Fethi Bayar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde  işe girdim. Denizli ’de sağlık kurumları, eleman alımlarında hangi kurs merkezinde eğitim ve sertifika aldığınıza kesinlikle bakıyorlar.Bu yüzden Hasta Kabul İşlemleri kursunu Eraka Kariyer’de bitirmek bana avantaj sağladı.Çalıştığım yerden de çok memnunum.Kursuma ve eğitmenlerimize teşekkür ederim.


Anıl A……- Dış Ticaret Uzmanlığı / İhracat Sorumlusu

İnternet üzerinden tesadüfen bulduğum Eraka Kariyer de aldığım Dış Ticaret Uzmanlık eğitimi kendimi daha da iyi yetiştirmeme ve de şu anda ki kariyerime başlamamda önemli basamak oldu. Denizli’de katıldığım uygulamalı  a’dan z’ye Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimi ile önemli bir işletmenin İhracat Bölüm Sorumlusu olarak işe başladım. Emeklerinden dolayı hocamıza ve Denizli’de Meslek kurslarını en iyi şekilde sunan Eraka Kariyer’e çok teşekkür ederim. 


Ali ……- Muhasebe Departmanı / Muhasebe ve Finans

Yurt dışında muhasebe sektöründe çalışırken Türkiye’ye dönme kararı aldım. Geldiğim ülke ile buradaki muhasebe mevzuatı çok farklıydı.  Hayatımdaki bu geçiş sürecimde arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimlerine katıldığım Eraka Kariyer de kendimi geliştirerek kurs sonunda kendime uygun bir işte hemen işe başladım. Eraka Kariyer Muhasebe Netsis ve Vega Kursları bakımından bence en doğru seçim. Türkiye’de kariyerimdeki bu çok önemli başlangıç İçin Eraka Kariyer’e ve öğretmenlerime çok teşekkür ederim.


Figen S……- Satış Yöneticisi / Muhasebe ve Finans

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle kayıt olduğum Eraka Kariyer’de ; okul yıllarında öğrenmiş olduğum muhasebe bilgilerini, hem teorik, hem de pratik anlamda yeniden pekiştirme fırsatı buldum. Uzun süre yaşadığım işsizlik stresine de böylelikle son vermiş oldum. Aldığım sertifikalar iş hayatımın düzene oturmasına katkı sağladı diyebilirim.Gönül rahatlığıyla Eraka Kariyer’i herkese tavsiye ederim. Bu başarıyı elde etmem de emeği geçen Bilgisayarlı Muhasebe Netsis Kursu hocamıza ve herkese sonsuz teşekkür ederim.


Aslı T……- Tıp Sekreterliği / Hasta Kabul İşlemleri

İş arama sürecimde internet üzerinden araştırma yaparken reklamlarını gördüğüm Eraka Kariyer’e mail attım. Bu kadar çabuk geri döneceklerini beklemiyordum. Bir kaç gün içerisinde kayıt olup Hasta Kabul İşlemleri kursuma başladım. 12 hafta süren eğitimlerimden hemen sonra Gülhan Tıp Merkezinde işe başladım. Ben Era Kariyer’i tercih ettim Gülhan Tıp Merkezi ‘de beni tercih etti. Tüm eğitmenlerime ve bu süreçte bizlere destek olan Kurum Müdürümüze çok teşekkür ediyorum. 


Sabiha F…… -Muhasebe Sorumlusu / Dış Ticaret Departmanı 

Tesadüfen bulduğum Eraka Kariyer’de Muhasebe kursum daha devam ederken bile pek çok is teklifi aldım. Netsis kursu biter bitmez SM Tekstil’de  muhasebe elemanı olarak girmişken devam ettiğim İthalat İhracat Muhasebesi ve Finans eğitimleri sayesinde  muhasebe sorumluluğuna terfi ettim. Verdiği eğitim için öncelikle hocalarımıza  sonrada Eraka Kariyer’in tüm çalışanlarına teşekkür ederim.


Aslı B………  – Tıp Sekreterliği / Hasta Kabul İşlemleri

Eraka Kariyer ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü Eraka Kariyer mezunu olmamı söylememin iş görüşmelerinde o kadar faydasını gördüm ki. Hem iyi bir eğitim aldım hem de Gülhan Tıp Merkezin’de hemen işe başladım. Bu meslekte çalışmak isteyenlere önerim önce kendilerini geliştirmeleri güzel bir eğitim almaları ve inanmaları. Gerisi kolayca geliyor. Derslerime giren tüm eğitmenlerime ve Eraka Kariyer’e Teşekkür ederim. Saygılarımla.  


Özlem K……….. – Muhasebe Sorumlusu / Muhasebe Departmanı

Eraka Kariyer ile  ile düzenlediği ücretsiz Kişisel Gelişim eğitimleri ile tanıştım. Kariyer planlamamı yaptıktan sonra Denizli’de Bilgisayar uygulamalı muhasebe eğitimine başladım. Program sonunda İş Destek departmanı tarafından yönlendirildiğim bir çok firma ile mülakatlara katıldım. Şu an kendimi gösterebileceğim ve kariyerim anlamında ilerleyebileceğim Kaynak Metal’de Muhasebe sorumlusu olarak çalışıyorum.  Netsis eğitmenime ve tüm Eraka Kariyer ailesine teşekkür ederim.


Çiğdem A……. – Muhasebe Departmanı / Mali Müşavirlik

Eraka Kariyer ile tanışmam internette Denizli netsis kursu ve muhasebeyle ilgili iyi bir eğitim alabileceğim yer ararken oldu.Kursun başlamasından itibaren eğitmenlerimin desteği ile muhasebe ve finans bilgimle ilgili büyük ilerleme yaşadığımı gördüm. Kurs sonunda Eraka Kariyer’in sunduğu iş fırsatlarından yararlanarak Yesim Buhurcu Mali Müşavirlik Ofisinde işe başladım. Bu anlamda verilen eğitimin kalitesi yüzünden Bilgisayarlı Muhasebe Netsis alanında ilerlemeyi düşünen herkese gönül rahatlığıyla Eraka Kariyer’i önerebilirim. Eğitimlerimizde bize destek veren tüm uzman eğitmenlerimize ve Eraka Kariyer İş Destek Departmanına teşekkür ediyorum. 


Gülşah A……. – Muhasebe Elemanı / Mali Müşavirlik

Lisedeki öğrencilik hayatımdan sonra iş hayatına geçiş süremde hiç Muhasebe-Finans bilgim olmadığı halde arkadaşlarımın tavsiyesiyle Eraka Kariyer kurslarına katıldım.Bilgisayarlı Muhasebe kursumun bitiminden hemen sonra büyük bir Mali Müşavirlik şirketinde de işe başladım. Şu an Ön Muhasebesini ben tutuyorum. Eraka Kariyer Muhasebe Netsis Kursları bakımından bence en doğru seçim. Kariyerimdeki bu çok önemli başlangıç İçin Eraka Kariyer’e ve derslerime giren sektör uzmanı hocalarıma ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

 


Ebru C………..- Tıp Sekreterliği / Hasta Kabul İşlemleri

Eğitmen kadrosunu ve eğitim içeriğini dikkatlice incelediğim kurslar arasından Eraka Kariyer’i tercih etmem çok da zor olmadı. Amacım sadece sertifika değil aynı zamanda iyi bir eğitim almaktı. Eğitimler devam ederken  sundukları iş destek çalışmaları ve aldığım kişisel gelişim eğitimleri için fazla söz söylemeye  gerek bile yok.  Eğitimim bittikten kısa süre sonra Yaylalı Göz Hastanesi’nde   Tıbbi Sekreter olarak işe başlamış olmaktan dolayı mutluyum.Pek çok alternatif arasından ben Eraka Kariyer’i seçtim çalıştığım kurumda beni seçti.  Eraka Kariyer mezunu olmanın gururunu yaşıyorum.Teşekkürler.  


Gülay A………..- Bilgisayarlı Muhasebe Departmanı

Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümünde öğrenciyken tanıştığım Eraka Kariyer Akademisi’nin açmış olduğu “Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans” eğitimlerine kayıt oldum. Kariyer Danışmanlarının yönlendirmesi ile Kişisel Gelişim eğitimlerine ve bir çok iş mülakatlarına katıldım.  Üniversite eğitimime devam ederken şu an büyük bir Mali Müşavirlik şirketinde staj fırsatı sunan eğitmenlerime ve tüm Eraka Kariyer ailesine teşekkür ediyorum. Yola kiminle çıktığınız değil kiminle tamamladığınız önemlidir.  


Barış A………..- Muhasebe Departmanı

Eraka Kariyer Akademisi ile düzenlediği ücretsiz Vaka Analiz Seminerleriyle tanıştım. Finans ve muhasebe alanında kariyer planlaması ile başladığım eğitimlerime, Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimleri ile devam ettim.  Uygulamalı olarak aldığım eğitimler sayesinde şu an Marmaris ‘te Cosmopolitan Resort Otel’de Muhasebe Sorumlusu olarak çalışmaktayım.Eğitim sonrası da desteklerini sürdüren  uzman eğitmenlerimiz ve Eraka İnsan Kaynakları’na Teşekkür ediyorum. 


Bahadır B………..- Finansman Sorumlusu

Eraka Kariyer’de aldığım Sosyal Güvenlik Uzmanlığı ve Muhasebe Finans Eğitimleri sonunda Eraka Kariyer İş Destek Atölyesinin yönlendirmeleriyle MS İnternational Textile firmasında Finansçı olarak çalışmaya devam ediyorum. Eğitim veren uzmanların aynı zamanda farklı firmalarda yönetici olarak çalışması sayesinde MEB Onaylı sertifika sahibi olmanın yanı sıra bu sektör uzmanlarının size referans olmaları da mükemmel bir destek. Desteklerini sürdüren tüm Eraka Kariyer çalışanlarına teşekkür ediyorum. 


Murat G………. – Bilgisayalı Muhasebe Sorumlusu

Arkadaş tavsiyesiyle tanıştığım Eraka Kariyer Akademisi’nde, “Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans” eğitimlerine başladım. Kursumu tamamladıktan sonra Eraka Kariyer’in iş destek programına dahil oldum. Eğitmen ve kariyer danışmanlarının yönlendirmesiyle şu anda bir restaurant zinciri olan bir şirkette muhasebe sorumlusu olarak çalışıyorum. Eraka Kariyer’deki tüm eğitmen ve personeline teşekkür ediyorum. 


Mesure B……  –   Hekim Asistanı / Hasta Kabul İşlemleri

Sağlık sektöründe çalışmaya başlamaya karar verdikten sonra çok memnun kalan arkadaşlarımın tavsiyesiyle Tıbbi Sekreterlik Kursu için Eraka Kariyer’e gittim.Ben kısa süreli,kaliteli ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurs aradığımdan her şey benim istediğim gibiydi.12 hafta sürecek olan eğitimlerimin hemen ortasında iken özel bir poliklinikte işe başladım. İş arayan ve işsizlikten bunalmış herkese mutlaka Eraka Kariyer’i tavsiye ederim.Amacıma ulaşmamı sağlayan Eraka Kariyer Merkezi’ndeki öğretmenimize ve Kişisel Gelişim Departmanına teşekkür ederim. 


Zeynep B………..- Muhasebe Departmanı

Satış danışmanı olarak başladığım iş hayatına Eraka Kariyer Merkezinde “Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans” eğitimi alarak farklı bir sektörde devam etmeye karar verdim.Eğitim aldığım süre boyunca uzman eğitmenlerimin ve Eraka İş destek departmanının yönlendirmeleriyle Teraspark Bellona Mağazasında ön muhasebe olarak işe başladım. Çalışmaya başladıktan 1 yıl sonra bile iş desteğini sürdüren Era Kariyer uzmanlarının yönlendirmesiyle şu an Tan Holding’e bağlı olan Tan Tekstil’de muhasebe bölümünde çalışmaya başladım. Eğitim sonrası da desteğini sürdüren tüm Eraka Kariyer personeline çok teşekkür ediyorum. 


Ronay Ç………..- Hasta Kayıt Kabul İşlemleri

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Eraka Kariyer’e gittim. Pek çok kurs araştırması yaptığım halde içime sinen tek yer burası oldu. Zevkli , kolay ve sıkı bir eğitimden sonra kısa bir zamanda iş buldum. Özen Tıp Merkezi’nde işe başladım. Umarım herkes bu fırsatı değerlendirir. Benim için hayırlı oldu, umarım herkes için hayırlısı olur. Teşekkürler Eraka Kariyer.. 

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al