Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Denizli Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında Eğitim ve Kariyer
 • ERA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

  tıklayın arayalımEra Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıYurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde en uygun programlara yönlendirmekte ve yurtdışı kariyer fırsatları sunmaktadır. Farklı yaş grupları ve farklı mesleklerde bulunan bireylere, kariyer gelişim sürecinde katılabileceği dil eğitim progamları ve Sınavsız Üniversite programları sunmaktadır. 

  Era Yurtdışı Eğitim uzunca yıllardır Yurtdışı odaklı Eğitim Hizmetleri veren bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır. Türkiye’de verilen Yurtdışı Eğitim Hizmetleri’ndeki eksikleri tamamlamak ve uluslararası standartlarda hizmet vermek üzere kurulan Era Yurtdışı Eğitim, öğrencilerini eğitim amacıyla yurtdışına gönderir… Farklı olarak, gönderdiği öğrencilerin donanımlı ve kendini geliştirmiş birer birey olarak geri kazanılmasını sağlar. Bu sebeple Era Yurtdışı Eğitim için hizmet süreci; danışmanlık hizmetlerinden öğrencinin doğru branş ve eğitim kurumuna yerleştirilmesine, öğretim sürecinin doğru şekilde yönetilmesinden eğitim sonuçlarının alınmasına kadar kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak üzere devam etmektedir. 

  Yurtdışında da kariyer imkânı sunan Era Yurtdışı Eğitim, hizmet verdiği kurumsal programlar dışında siz değerli firmaların ve bireylerin bu programlardan en verimli şekilde faydalanabilmesini sağlamak amacıyla yurtdışında dil eğitimi ve üniversite eğitim hizmeti vererek başta Rusya olmak üzere Polonya, İngiltere, Amerika, Malta ve daha başka bir çok ülkedeki eğitim kurumlarının ve işverenlerin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  ADIM ADIM YURTDIŞI EĞİTİM
  1. Yurtdışı Eğitim için öncelikle program,ülke,şehir,okul ve konaklama seçimi yapılmalıdır. Bunlar ile ilgili ayrıntılı bilgi Era Yurtdışı Eğitim danışmanları tarafından size sunulacaktır.
  2. Program,ülke,şehir,okul ve konaklama seçimi yapıldıktan sonra kayıt işlemlerine başlanılır.
  3. Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra vize evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Vize başvurularınızın okul başlangıç taihinden en az 1 ay önce yapılmasını tavsiye ediyoruz.
  4. Tüm vize evraklaınız Era Yurtdışı Eğitim’in uzman eğitim danışmanları tarafından incelendikten sonra vize başvuru dosyaları hazırlanır ve konsolosluğa teslim edilecek şekilde dosyalanır. 
  5. Vize sonucu belli olduktan sonra konaklama ayrıntıları, havaalanı transferleri gibi detaylar belirlenir.
  6. Gidilecek ülke,şehir,program hakkında detaylı bilgilendirme toplantısı yapılır. 18 yaşından küçük öğrenciler bu toplantıya aileleri ile birlikte katılmalıdır.
  7. Öğrenciye okul kabul dosyalaı teslim edilir.
  8. iyi uçuşlar :)
WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al