Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Denizli Kişisel Gelişim Seminerleri

denizli kişisel gelişim eğitimi

ÜCRETSİZ SERTİFİKALI KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Nasıl Başvuru Yapabilirim?
Seminer Kayıt Formu
 • ÜCRETSİZ KİŞİSEL VE MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ

  Her ay farklı başlıklarla ve farklı uzmanlarla gerçekleştirilen Eraka İş Destek Atölyesi’nin Tamamen ÜCRETSİZ sunduğu ve kişisel yetkinliklerinizi arttıran bu eğitimlerle amacımız ; katılımcılarda iş dünyasının istediği temel bilgi, beceri ve davranışların gelişmesini sağlayarak genç girişimciler yetiştirmek ve firmaların nitelikli iş gücüne ulaşmalarını sağlamaktır.

  Seminerlerimiz;

  1. Kişisel Gelişim Eğitimleri
  2. Mesleki Gelişim ve Kariyer Planlama
  3. Yurtdışı Eğitim ve Yurtdışında Kariyer Fırsatları,

  gibi bir çok konu ile ilgili çözüm yolları geliştirmek, kurumların ya da kurum çalışanlarının iletişim, liderlik gibi konularda gelişimi sağlamak, geleceğin meslekleri arasında adı geçen meslek gruplarıyla ilgili tanıtım ve farkındalık yaratarak kariyer planlaması yapmak, bir yetişkin olarak yaşamı daha kaliteli hale getirmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

  Eğitim sonunda katılımcılarımıza “Katılım Belgesi” Ücretsiz olarak verilecektir.

  Rezervasyon : 0258 241 50 41 -‎ 0506 029 92 76

  Eğitim Yeri: Eraka Kariyer Akademisi Konferans Salonu 
  Katılımcı Sayısı: Maks. 40 Kişi (Her bir grup için)
  Eğitim Bedeli : Ücretsiz

  Bilgi ve Rezervasyon için; 02582415041
  Era Kariyer Akademisi

 • Katılımcı sayısı kontenjan ile sınırlı olduğundan katılımcı listesi başvuru sırasına göre oluşturulacaktır.Her bir eğitim için maksimum katılımcı sayısı 40 kişidir. Katılmak istediğiniz grubunu belirterek Eğitim talep işlemlerinin tamamlanabilmesi için ayrıca katılımcı isim listesinin bildirilmesi gerekmektedir. 
   .
  1. Her ay güncellenen Kişisel Gelişim Eğitim Takvimimiz için internet adresimize göz atabilir “Seminer Kayıt Formunu” doldurarak katılmak istediğiniz eğitimleri belirtip ön kaydınızı yapabilirsiniz. 
  2. İnternet sitemiz üzerinden katılmak istediğiniz eğitimlerle ilgili seminer formunu doldurmanız halinde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.
  3. Eraka Kariyer Akademisi’ne şahsen başvurabilir, dilediğiniz eğitimlere rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Denizli’deki Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimlerimize başvurmak istiyorsanız, katılmak istediğiniz eğitimi belirterek “Seminer Kayıt Formu” nu doldurunuz.Eğitim danışmanlarımız en geç 24 saat içerisinde talebinizi değerlendirerek kaydınızı tamamlamak için sizinle iletişime geçecektir.

  Ad Soyad (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon

  Mesleğiniz

  Mesaj

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al