Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Kişisel Gelişim Okulu

Kişisel Gelişim Okulu
Nasıl Başvuru Yapabilirim?
Seminer Kayıt Formu
 • KİŞİSEL GELİŞİM OKULU

  Eraka Kariyer Akademisi olarak önceliğimiz, geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine becerilerini ortaya çıkartma fırsatı sunmaktır. Her ay farklı başlıklarla ve birbirinden değerli farklı sektör uzmanlarıyla gerçekleştirilen “Kişisel Gelişim Okulu” nun tamamen ÜCRETSİZ sunduğu ve kişisel yetkinliklerinizi arttıran bu eğitimlerle ; katılımcılarda iş dünyasının istediği temel bilgi, beceri ve davranışların gelişmesini sağlayarak genç girişimciler yetiştirmek ve firmaların nitelikli iş gücüne ulaşmalarını sağlamak öncelikli hedefimizdir. 

  Seminerlerimiz;

  1. Kişisel Gelişim Eğitimleri
  2. Mesleki Gelişim ve Kariyer Planlama
  3. Yurtdışı Eğitim ve Yurtdışında Kariyer Fırsatları,

  gibi bir çok konu ile ilgili çözüm yolları geliştirmek, kurumların ya da kurum çalışanlarının iletişim, liderlik gibi konularda gelişimi sağlamak, geleceğin meslekleri arasında adı geçen meslek gruplarıyla ilgili tanıtım ve farkındalık yaratarak kariyer planlaması yapmak, bir yetişkin olarak yaşamı daha kaliteli hale getirmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

  fdgfKişisel Gelişim Okulu” Pamukkale Üniversitesi’nin Marka Öğrenci Topluluğu olan PAÜ İşletme Kulübü ve Eraka Kariyer Akademisi işbirliğiyle birlikte yürütülmektedir.Eğitim sonunda katılımcılarımıza “Katılım Belgesi” Ücretsiz olarak verilecektir.

   

  Eğitim Yeri: Eraka Kariyer Akademisi Konferans Salonu 
  Katılımcı Sayısı: Maks. 40 Kişi (Her bir eğitim ve grup için)
  Eğitim Bedeli : Ücretsiz

  Bilgi ve Rezervasyon için; 02582415041
  Eraka Kariyer Akademisi

 • Katılımcı sayısı kontenjan ile sınırlı olduğundan katılımcı listesi başvuru sırasına göre oluşturulacaktır.  Katılmak istediğiniz eğitimi ve tarihini belirterek dolduracağınız Seminer Kayıt Formunu tamamlayıp gönderdikten sonra Eğitim Danışmanlarımız sizlere ulaşıp kayıt işlemlerinizi tamamlayacaklardır.
   .
  1. Her ay güncellenen Kişisel Gelişim Eğitim Takvimimiz için internet adresimize göz atabilir “Seminer Kayıt Formunu” doldurarak katılmak istediğiniz eğitimleri belirtip ön kaydınızı yapabilirsiniz. 
  2. İnternet sitemiz üzerinden katılmak istediğiniz eğitimlerle ilgili seminer formunu doldurmanız halinde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.
  3. Era Kariyer Akademisi’ne şahsen başvurabilir, dilediğiniz eğitimlere rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Denizli’deki Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimlerimize başvurmak istiyorsanız, katılmak istediğiniz eğitimi belirterek “Seminer Kayıt Formu” nu doldurunuz.Eğitim danışmanlarımız en geç 24 saat içerisinde talebinizi değerlendirerek kaydınızı tamamlamak için sizinle iletişime geçecektir.

  Ad Soyad (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon

  Mesleğiniz

  Mesaj

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al