Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Denizli İş İlanları

Denizli İş İlanları ve Meslek Kursları
 • tıbbi sekreterlik kayıt merkezi

  Denizli ve İzmir ‘deki eğitim kurumlarımızda uzman kadromuz ve geniş iş ortaklarımız ile aldığınız eğitim doğrultusunda STAJ ve İŞ BAŞI EĞİTİM avantajlarından faydalanarak geleceğinizi garanti altına alın.

  Mezuniyet sonrası alacağınız sertifikalar ile birçok şirket tarafından kabul gören bu kurslar, hayatınıza yön vermek için iyi bir alternatif.Türkiye’deki niteliksiz iş gücünü nitelikli hale getiren meslek edindirme kursları,ülkedeki istihdam oranının artmasında oldukça etkilidir. Denizli ve İzmir de faaliyet gösterdiğimiz eğitim kurumlarımızda en fazla talep gören programlar arasında ise,Bilgisayarlı Muhasebe elemanı,Hasta Kayıt Kabul ( Tıbbi Sekreterlik) ,Bilgisayar İşletmeni,Grafik Tasarım kursları yer alıyor.


  Hastanelerde veya Sağlık Sektöründe Denizli’de İş mi Arıyorsunuz

  Denizli Hasta Kabul İşlemleri kursu mezunlarının diğer tüm branş mezunları gibi iş arama tekniklerinde bazı değişiklikler ve ortak özellikleri bulunmaktadır.Öncelikle Tıbbi Sekreter/Hasta kayıt bölümünde çalışmak isteyenler bu alanda iyi bir eğitim almış olmalı ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmalılar.

  Bazı kurslar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmakla beraber katılım belgesi vermekle yetinmekte olduğundan elimizdeki sertifikanın aradığımız işle uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz.İkincisi iş arama sürecinin uzayabileceği ihtimaline karşılık bilgilerimizi  unutma riskini önlemeliyiz.Bunun içinde ücretsiz eğitim tekrarı verebilecek kurslar idealdir.Ardından iyi bir cv hazırlamak gerekir.Tıbbi Sekreterler için en ideal cv kronolojik tarzda hazırlanmış cv lerdir. Yani eğitim durumunu,kariyer hedefini,iş deneyimlerini ve sertifika bilgilerini içeren cv ler idealdir.


  İstediğim meslek ve işi Nasıl Bulurum?

  Öncelikle iş aramaya başlamadan evvel nasıl iş arayacağımızı planlamamız gerekir.Sahip olduğumuz özelliklere uygun iş arama kanalları farklı farklı olabilir.Buna karar vermek enerjimizi nerelerde harcayacağımızı da gösterecektir.İş arama faaliyetini ciddiye almak gerekir.Hatta iş arayışı çalışmaktan bile daha fazla özen gerektirir.Çünkü bir yerde çalışırken yaşamayacağınız sıkıntı ve stresi iş arama sürecinde yaşamaya başlarsınız.Ciddiyetle hazırlanmış bir iş bulma planıyla bu sıkıntılı sürece son vermek elimizde.


  Nasıl Başvuru Yapabilirim?

  1. Her ay güncellenen  Eğitim Takvimimiz için internet adresimize göz atabilir “Başvuru ve Kayıt Formunu” doldurarak katılmak istediğiniz eğitimleri belirtip ön kaydınızı yapabilirsiniz. 
  2.  sitemiz üzerinden katılmak istediğiniz eğitimlerle ilgili formunu doldurmanız halinde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda Eğitim Danışmanlarımız sizlere ulaşıp kayıt işlemlerinizi tamamlayacaklardır.
  3. Eraka Kariyer Akademisi’ne şahsen başvurabilir, dilediğiniz eğitimlere kayıt yaptırabilirsiniz.

  Kayıt ve Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

  • Kimlik Fotokopisi
  • 4 adet vesikalık Fotoğraf
  • Öğrenciler için; “Öğrenci Belgesi”
  • Mezunlar için; Geçici Mezuniyet Belgesi ya da Diploma Fotokopisi

  Nerede Eğitim Alabilirim? 

  Eraka Kariyer Akademisi, Sağlık Kariyer Eğitim Merkezi ve Bemka Eğitim‘in  Denizli ve İzmir’de bulunan şubelerinde eğitim alarak Milli Eğitim Bakanlığı Sertifika Belgelerine sahip olabilirsiniz.

  • Eraka Kariyer Akademisi | DENİZLİ : 0(258) 241 50 41
  • Sağlık Kariyer Akademisi | DENİZLİ : 0(258) 241 48 48
  • Bemka Eğitim | İZMİR KARŞIYAKA: 0(232) 369 10 14
  • Bemka Eğitim | İZMİR BUCA : 0(232) 438 11 10

   

  bilgi almak istiyorum

   

  Bilgi ve Kayıt için; 02582415041
  Eraka Kariyer Akademisi

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al