Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Biz Kimiz

Eraka olarak, çağı yakalayabilen, kaliteli, nitelikli bir nesil yaratmak adına çıktığımız bu yolda geldiğimiz nokta bize en iyi olma yolunda ilham kaynağı olmuştur.

Ayrıcalıklı, tercih edilen ve sektöründe öncü bir kurum olarak; gerek öğretim metotlarımız gerekse kullanılan materyaller ve eğitmen profiliyle standartların üstünde eğitim hizmetlerini siz değerli bireyler ve firmalarımızla buluşturuyoruz.

2008 Yılından itibaren hizmet vermeye devam eden ve Danışmanlığını birçok üst düzey Mali Müşavir, Yönetici, Bürokrat, Sektör ve Eğitim Uzmanlarının yaptığı Eraka; Firmalara kurumsal çözümler sunarak, globalleşen dünya ekonomisinde ve artan rekabet koşullarında yer alabilecek insan kaynağı yaratmanın haklı gururunu duymaktadır. Eğitimler sonunda ulusal ve uluslararası alanlarda geçerli olan sertifikalarla eğitim ve danışmanlık alanına yönelik çözümler sunuyoruz.
Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek değişime kolaylıkla ayak uydurabilen yapımız itibariyle kişisel gelişim eğitimlerinden kurumsal gelişim eğitimlerine, dil eğitiminden, yurtdışı eğitimine; mesleki eğitimden hizmet içi eğitime kadar her türlü eğitim faaliyetlerini yüksek standartlarla sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca bugün geldiğimiz noktada küreselleşen dünyamızda artık bu tür eğitimlerin yerel bazlı değil, uluslararası ölçeklerde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz.

Uluslararası bir Markaya doğru..

Yurtdışında da kariyer imkanı sunan Eraka , hizmet verdiği kurumsal programlar dışında siz değerli firmaların ve bireylerin bu programlardan en verimli şekilde faydalanabilmesini sağlamak amacıyla yurtdışında dil eğitimi ve üniversite eğitim hizmeti vererek  başta Rusya olmak üzere Polonya, İngiltere, Amerika, Malta  ve daha başka bir çok ülkedeki eğitim kurumlarının ve işverenlerin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al