Close

                        TELEFON : 0258 241 50 41

Başarılarımız

basarilarimiz

ERAKA, hizmet vermeye başladığı 2005 yılından itibaren, iş dünyasındaki profesyonelleri spesifik konulardaki eğitimleriyle destekleyerek kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Firmalara kurumsal çözümler sunarak,globalleşen dünya ekonomisinde ve artan rekabet koşullarında yer alabilecek insan kaynağı yaratmanın haklı gururunu duymaktadır.Kuruluşundan bu yana eğitim ve danışmanlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir kazanmış olduğu deneyim ve tecrübeleri ile kurumumuz bugün Denizli ve bölgesinin en büyük kurumları arasında yerini alarak faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.


  1. Şuana kadar Binlerce öğrencimize meslek eğitimleri vererek Sertifikalandırdık.
  2. Partnerlerimizle birlikte binlerce öğrenciyi uluslararası alanda geçerliliğe sahip sertifika programlarıyla belgelendirdik.
  3. Resmi ve özel kurumlarla işbirliği protokolleri imzalayarak binlerce aileye ekonomik eğitim desteği sağladık.
  4. Ekonomik durumlarından dolayı bu eğitimleri alamayan onlarca dar gelirli öğrenciye ücretsiz eğitim hakkı sağladık.
  5. KOSGEB’in sunduğu Eğitim Destek Projeleriyle başta Denizli olmak üzere Antalya, Burdur, Uşak ve Isparta’ da şuana kadar 150’nin üzerinde KOBİ’ye kurumsal eğitimler düzenleyerek firma personellerinin niteliklerini geliştirdik.
  6. Yerel ve Uluslar arası sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak 200 ‘e yakın Yabancı Üniversite Öğrencisini ülkemize davet ederek Sosyal Sorumluluk projeleri geliştirip staj imkanı sağladık.
  7. Kurumumuz İşkur meslek edindirme kurslarımızla işsiz yüzlerce gencimizi meslek sahibi yaparak işgücü piyasasında aktif olarak yer almalarını sağlamıştır.
  8. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ortaklığı ve Avrupa Birliği Alman GIZ firması ile ortaklaşa yürütülen TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Arttırılması Projesi) Türkiye çapında 4.000’in üzerinde turizm işletmesi, sektör çalışanları, ilgili meslek odaları, sendikalar, sivil toplum örgütlerini kapsayan projeye  çözüm ortağı olarak katılıp yüzlerce sektör çalışanının mesleki niteliklerini geliştirdik.

►MediaCAD, ADOBE  Eğitim ve Teknik Destek konularında Sertifikalı İş Ortağı

►MediaCAD, Tetra4D Türkiye Yetkili Ana Bayii,

►MediaCAD, Kaspersky Lab Yetkili İş Ortaklığı

►MediaCAD, Corel Yetkili İş Ortaklığı

►MediaCAD, Eset Antivirüs Gold Partner

►MediaCAD, Wacom Yetkili Bayi

►Vega Yazılım, Yetkili Eğitim Merkezi

►JBI Yazılım Yetkili Eğitim Merkezi

►NETSIS Eğitim Merkezi

WhatsApp
02582415041 Ara
Yol Tarifi Al